Felgi stalowe i aluminiowe

Dostępność usługi: ul. Jana Pawła II 2 | ul. Myśliborska 66

Felgi stalowe i aluminiowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę felg aluminiowych i stalowych do wszystkich samochodów osobowych, dostawczych, 4×4 i ciężarowych.

Proponujemy felgi znanych producentów

Ronal, AEZ, Enzo, Dezent, Dotz i inne.

Współpracujemy z wieloma producentami bezpośrednio, dlatego jesteśmy w stanie sprowadzić wybraną przez Ciebie felgę w konkurencyjnych cenach.

Dobór felg to nie tylko atrakcyjny wygląd samochodu, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort jazdy. Twój wybór może znacząco wpłynąć na zachowanie się pojazdu na drodze, więc zanim zdecydujesz się zmienić rozmiar kół, należy upewnić się jaka wielkość felg i opon została dopuszczona przez producenta auta. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą, wymienimy opony i wyważymy koła. W razie konieczności pomożemy również dobrać odpowiednie: śruby, szpilki, nakrętki oraz dystanse i pierścienie centrujące. Jednym słowem zajmiemy się Twoimi kołami kompleksowo, byś mógł pewnie i bezpiecznie ruszyć w drogę.

Drogi kierowco, jeśli zdecydujesz się na samodzielny dobór kół, sprawdź rozmiary opon, jakie dla Twojego modelu auta dopuszcza producent. Informację tą znajdziesz na słupku po otwarciu drzwi kierowcy, klapce wlewu paliwa lub w instrukcji obsługi. Bez tej wiedzy ryzykujesz montaż kół, które mogą powodować kontakt opony z elementami zawieszenia, problemy z prowadzeniem pojazdu, bądź negatywnie wpłynąć na komfort jazdy.loga

Copyright © Autoserwis Elear 2010 - 2024. Wykonanie strony Inaton