Jak przetwarzamy dane

Klauzula informacyjna RODO

 

Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. Nr   2016/679  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniu dyrektywy 95/46/WE – zwanej dalej „RODO”

  1. Administratorem Twoich danych osobowych będzie: Elear sp. z o.o. z siedzibą ul. Myśliborska 66 w Gorzowie Wlkp. i filia przy Placu Jana Pawła II 2 w Gorzowie Wlkp. oraz podmioty współpracujące w ramach realizacji zleconej usługi. Administrator Danych osobowych może udostępnić dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zleconej usługi.
  2. Osoba udostępniająca dane osobowe wyraża dobrowolnie zgodę na ich udostępnienie i przetwarzanie, ma prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. W każdej chwili może wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych i skorzystać z prawa do bycia zapomnianym.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu:
  • wykonania zleconej usługi. Dane będą przetwarzane w formie zlecenia warsztatowego: naprawy powierzonego  auta, naprawy i  wymiany ogumienia, przechowywania ogumienia i kół, relokacji depozytów opon i kół, wydania opon i kół, wydania auta, zlecenia-protokołu „door-to-door”, i innych zdarzeń związanych z wykonaniem zleconej usługi,
  • archiwalnym (dowodowym), będącym realizacją naszego prawnie uzasadnionego interesu zapewnienia ciągłego i niezakłóconego prowadzenia działalności.
  1. Okres przetwarzania danych związany jest z okresem korzystania osoby udostępniającej dane osobowe z usług oferowanych  przez spółkę Elear, nie dłużej niż przez 10 lat.
  2. Konsekwencją niepodania danych osobowych jest prawdopodobieństwo  wystąpienia niemożności świadczenia usług, z uwagi na brak możliwości identyfikacji zleceniodawcy, użytkownika auta,  która to identyfikacja jest konieczna do  obsługi  zleceń warsztatowych, zleceń wydania kół, zleceń-protokołu „door-to-door, depozytu kół i opon, relokacji depozytów, serwisu i naprawy aut.

U nas kupisz opony do wszystkich typów pojazdów. Zajmujemy się prostowaniem felg aluminiowych oraz naprawą opon. Nasz warsztat samochodowy zajmuje się prowadzeniem kompleksowych napraw samochodów wszystkich marek. Posiadamy Stację Kontroli Pojazdów oraz myjnię samoobsługową. Serwisujemy klimatyzacje samochodowe, wymieniamy klocki hamulcowe, olej oraz inne płyny i części eksploatacyjne.