O nas

W Gorzowie Wielkopolskim uruchomiliśmy dwa serwisy.

Naszą działalność związaną z wulkanizacją samochodową rozpoczęliśmy w 1990 roku w Gorzowie. Wraz z rozwojem naszej firmy, do oferty zaczęliśmy wprowadzać kolejne produkty i świadczyć bardziej skomplikowane usługi. Dziś mamy już dwa punkty, przy ul. Myśliborskiej oferujemy kompleksowy serwis kół wszystkich typów pojazdów: osobowych, ciężarowych, budowlanych i rolniczych. Prowadzimy sprzedaż opon, felg aluminiowych i stalowych, akumulatorów, filtrów i olejów. Obsługujemy samochody wyposażone w opony Run Flat, czujniki TPMS lub felgi nieprzelotowe. Przy ul. Jana Pawła II 2 w Gorzowie prowadzimy serwis samochodowy wraz ze Stacją Kontroli Pojazdów, specjalizujący się w mechanice samochodów osobowych do 3,5 tony, sprzedaży części samochodowych, akumulatorów, opon i felg. Zapraszamy!

Wulkanizacja samochodowa

ul. Myśliborska 66
66-400 Gorzów Wlkp.

biuro ul. Myśliborska Elear

Działamy dla Państwa od 1990 roku, specjalizujemy się w sprzedaży opon i wulkanizacji. Obsługujemy pojazdy osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe.

W naszej ofercie znajdują się również felgi stalowe i aluminiowe, oleje, akumulatory, szpilki, śruby, pierścienie centrujące, dystanse i inne akcesoria do kół. Zakład wulkanizacyjny Elear świadczy pełne usługi serwisowe w zakresie napraw, wymiany opon, wyważania kół i prostowania felg. Najwększy kapitał Serwisu Elear to ludzie, a zarazem fachowcy, którzy są z nami od wielu lat.

Serwis samochodowy

Plac Jana Pawła II 2
66-400 Gorzów Wlkp.

Biuro ul. Jana Pawła - Elear

Copyright © Autoserwis Elear 2010 - 2024. Wykonanie strony Inaton