felgi

Felgi aluminiowe i stalowe

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama felg aluminiowych i stalowych do wszystkich samochodów osobowych, dostawczych, 4×4 i ciężarowych. Proponujemy felgi znanych producentów: Ronal, AEZ, Enzo, Dezent, Dotz. W naszym zakładzie dobierzemy odpowiednią do Twojego samochodu felgę, wymienimy opony i wyważymy koła komputerowo. Dobrze dobrana felga powinna charakteryzować się nie tylko świetnym wyglądem, ale również wysoką wytrzymałością i niską wagą. Przyjmujemy również zamówienia indywidualne na produkty, których nie ma w danym momencie na stanie. Na miejscu można także dobrać odpowiednie: śruby, szpilki, nakrętki oraz dystanse i pierścienie centrujące do felg aluminiowych.

Na miejscu można także dobrać odpowiednie: śruby, szpilki, nakrętki oraz dystanse i pierścienie centrujące do felg aluminiowych.

Oferujemy Państwu felgi aluminiowe znanych marek:

RONAL, AEZ, ENZO, DEZENT, DOTZ, RIAL.

U nas kupisz opony do wszystkich typów pojazdów. Zajmujemy się prostowaniem felg aluminiowych oraz naprawą opon. Nasz warsztat samochodowy zajmuje się prowadzeniem kompleksowych napraw samochodów wszystkich marek. Posiadamy Stację Kontroli Pojazdów oraz myjnię samoobsługową. Serwisujemy klimatyzacje samochodowe, wymieniamy klocki hamulcowe, olej oraz inne płyny i części eksploatacyjne.